Καλή σας ημέρα!!!

Αποκαταστάθηκε η τάξη στο ταμείο μας… και συνεχίζουμε ήρεμα και σταθερά την πορεία μας.

Στο Copa America η Αργεντινή για άλλη μια φορά απογοήτευσε σαν ομάδα τους φιλάθλους της καθώς αναδείχθηκε ισόπαλη χωρίς σκορ με την Κολομβία.

Ο Λιονέλ Μέσι και πάλι δεν κατάφερε να βοηθήσει, ενώ η ομάδα του γενικά δεν ήταν καλή και αν μία ομάδα έπρεπε να νικήσει, αυτή ήταν η Κολομβία. Η Αργεντινή είχε μόνο μια πραγματική ευκαιρία σε ολόκληρο τον αγώνα και αυτή  με τον Λαβέτσι στο πρώτο ημίχρονο. Η  αντίπαλός της αντιθέτως είχε αρκετές, με αυτήν του Ντάιρο Μορένο στο 25′  να είναι από αυτές που δεν χάνονται, ενώ στην φάση υπήρχε και πέναλτι!

Η Κολομβία έχει πλέον 4 βαθμούς, η Αργεντινή έχει 2, ενώ τα ξημερώματα της Παρασκευής  παίζουν Βολιβία (1) με Κόστα Ρίκα (0).

Αργεντινή – Κολομβία 0-0 (highlights) by buitre9

Σήμερα έχουμε και τις ρεβάνς των Προκριματικών του Γιουρόπα Λίγκ κυρίως στο μενού μας, ενώ ακολουθούν και κάποιοι αγώνες απο τριτο-τέταρτα Πρωταθλήματα μεν, αλλά… έχουν και αυτά να… συνεισφέρουν στο ταμείο μας,  υπέρ των φιλόδοξων… πλην σοβαρών παικτών του στοιχήματος.

Θα ξεκινήσει η αναζήτηση των στοιχείων για τα σημερινά μας πονταρίσματα και σιγά σιγά θα αρχίσουν να ανεβαίνουν οι σημερινές επιλογές μας.

ΟΙ ΣΗΜΕΡΙΝΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΑΣ

ΑΣΙΑΤΙΚΟ ΧΑΝΤΙΚΑΠ – ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ Προκριματικά – Κλίφτονβιλ (0) v Τ.Ν.Σ. (0)  = 1 @ 1,775 Draw NOBET X 50€ = 0-1 LOSE 50€

The match day – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα U17 – Ουρουγουάη U17 v Βραζιλία U17 = 2 @ 1,72 X 50€ = 3-0 LOSE 50€

COMBO in tennis – Τα δύο φαβορί έχουν κάθε λόγο να κερδίσουν έστω και οριακά τα παιχνίδια και να επιβεβαιώσουν τον χαρακτηρισμό τους. Πάντα το ρίσκο θα είναι μεγάλο…

Συνολική @ 2,25 Χ 50€ = WIN 62,5€

——————————————————————————————————————————————————————————-

EXTRA SPECIAL BET – Τεράστια η γκανιότα και με πολύ υψηλό ρίσκο. Το προτείνω με χαμηλό ποντάρισμα εάν σας ενδιαφέρει φυσικά…

ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ Προκριματικά – Μινσκ v ΑΖΑΛ = 1 @ 1,53 = 2-1 WIN

Τένις – Τσάλεντζερ – Ομπερστάουφεν – Αγώνες 2ου Γύρου – Αντρέας Μπεκ   v   Μάριους Κόπιλ = 1 @ 1,50 = 2-0 WIN

Τένις – Τσάλεντζερ – Ομπερστάουφεν – Αγώνες 2ου Γύρου – Ντάνιελ Μπραντς   v   Πάβολ Τσέρβενακ = 1 @ 1,50 = 2-0 WIN

ATP – Νιούπορτ – Προημιτελικοί – Τζον Ίσνερ   v   Άλεξ Μπογκομόλοβ = 1 @ 1,22 = 2-0 WIN

ΣΥΝΟΛΙΚΗ @ 4,20 Χ 20€ = WIN 64€

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

Χινάρια με μπόλικη δόση ρίσκου…

Βραζιλία – Καμπεονάτο Μπραζιλεϊρο – Αμέρικα MG v Παλμέιρας = Χ @ 3,30 Χ 15€ = 1-1 WIN 34,5€

Φιλικός Αγώνας – Αούστρια Βιέννης v Σπάρτα Πράγας = Χ / ημίχρονο @ 2,20 Χ 20€ = 0-0 / ημίχρονο WIN 24€

EXTRA BET – Βραζιλία – Καμπεονάτο Μπραζιλεϊρο – Μποταφόγκο v Ατλέτικο Γκοϊανιένσε = 1 @ 1,55 X 50€ = 1-1 LOSE 50€